Byty ( 12 )
Rodinné domy ( 3 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 19  )
1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10


V případě zájmu, nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na vaše otázky.

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Byt, Ostrava - Dubina
Prodej Byt, 3+1

Pokud hledáte nové vkusné bydlení, kde strávíte chvíle klidu a odpočinku po náročném pracovním dni, pak jste tu správně a koukněte na naší novou nabídku:

Světlý prostorný byt 3+1 o výměře 73m2 s lodžií, umístěn ve 2NP/12 na ulici Jana Maluchy je připraven k okamžitému nastěhování. Právě dokončená rekonstrukce odpovídá současným trendům moderního bydlení bez dalších nutných investic.

Rekonstrukce zahrnuje novou elektrickou instalaci, vyrovnání podlah, položení podlahové krytiny, nové omítky, interiérové dveře a dveře vstupní bezpečnostní, které Vám ochrání vaše soukromí. Luxusní kuchyňská linka vyrobena na míru včetně vestavných spotřebičů značky Whirlpool je vybavena indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, digestoří, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem. V chodbě uvítáte prostornou vestavěnou skříň s dostatkem úložného prostoru pro nemalé množství oblečení, obuvi a domácích spotřebičů, jako je vysavač, žehlička či jiného nezbytného nářadí. Koupelna s vanou a WC jsou samostatné - sladěné do jednoho tónu. Při prohlídce bytu Vám bude předložena k nahlédnutí veškerá dokumentace k provedené rekonstrukci včetně záručních listů ke spotřebičům. 

Předností bytu jsou nízké náklady, které nelze opomenout - rozpis nájmu máme připraven. 

Dům, ve kterém se byt nachází je umístěn v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové dostupností MHD, obchodů, školy, školky, dětských hřišť i nedalekých restaurací. U domu i v jeho okolí je dostatek parkovacích míst.

S vyřízením  financování Vám rád pomůže náš finanční poradce, který společně s Vámi vybere nejvýhodnější nabídku dostupnou na našem trhu.  Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme bližší informace a domluvíme nejvhodnější termín prohlídky.

3 190 000 ,- Kč

Evidenční číslo : 2242
Typ nemovitosti : Byt
Velikost : 3+1
Energetická náročnost: C
Cena prodeje: 3 190 000 ,- Kč
Poznámka k ceně:
Plocha: 73 m2
Místo: Ostrava - Dubina
Ulice: Jana Maluchy
O nemovitost se stará: Tomáš Peterek
Kontakt: 608815960, 604583685